Startupowy Słupsk #4

8 Czerwca 2017, 16:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Prelegenci

 

Marta Ożóg-Orzegowska - współzałożycielka i współwłaścicielka dziecięcej marki odzieżowej KUKUKID. W ciągu 2 lat wprowadziła brand do sprzedaży w 25 krajach. Do niedawna związana zawodowo z firmą LPP S.A., gdzie pełniła obowiązki brand managera marek CROPP i SiNSAY. Była odpowiedzialna za stworzenie strategii pozycjonowania i wprowadzenie marki SiNSAY na rynek. Entuzjastka i specjalistka w zakresie nowych mediów i komunikacji młodzieżowej. Prywatnie mama Toli i Czesia, zapalona żeglarka i początkująca triatlonistka.


Człowiek od "marketingu i kawy". Praktyk.
Prezes Zarządu agencji Brandish (brandish.pl) oraz właściciel sieci kawiarni Mitte- chleb i kawa (www.fb.com/ChlebiKawa). Prelegent na wielu branżowych konferencjach. Wykładowca akademicki z zakresu marketingu i PRu. Wiedzę z zagadnień "zarządzania marką" wyniósł ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Realizował projekty dla Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012TM w Gdańsku; Grant's Whisky, Jim Beam, Grupa LOTOS S.A., Eva Minge Design i wielu innych. Prowadzi pierwszy w Polsce podcast o świadomym budowaniu marki pracodawcy: Espresso Employer Branding (www.potkanski.pl).